novarepublika.cz (1.týden 12/2019)

675

Objevují se dozvuky vystoupení Pavla Novotného v Rossia 1. Články útočí na Pavla Novotného a naopak prezentují proruská stanoviska Stanislava Novotného, který vystoupil ve stejné televizi. Tématem týdne je také summit NATO, prostor dostávají články z ruských médií útočící na NATO. Dále se objevují články protievropské, proti ČT a také pětidílný článek z blogu Radima Valenčíka „Manipulátoři a revizionisti“, který reaguje na diplomovu práci Jakuba Merce na téma „Motivace české alternativní a dezinformační mediální scény k revizionistické aktivitě“, k diplomové práci se vyjadřuje i Ivan David.

Témata: summit NATO, výzva poslanců k informační odpovědnosti, obnovení trestního stíhání Andreje Babiše a audit Evropské komise, Pavel Novotný, dilomová práce Jakuba Merce

Kdo dostává prostor: Ivan David, Tomáš Vyoral, Tereza Spencerová,

Autoři: Ivan David, Martin Koller, Lubomír Man, Patrick Ungermann, Mojmír Grygar,

Útoky: EU, NATO, ČT, Pavel Novotný

Magor z Řeporyjí Pavel Novotný (ODS): Jeho jmenovec Stanislav Novotný vysvětluje 100 milionům diváků TV Rusko 1, že ne všichni Češi podporují nacisty. “Starosta Řeporyjí má podporu Pražské kavárny, která je marginální, a médií, kterým už nikdo nevěří.”

EXKLUZIVNĚ – Škody na pověsti České republiky, které napáchal Pavel Novotný (ODS) v jedné z nejsledovanějších televizí světa jsou devastující. Rusko tuto ostudu nepřejde mávnutím ruky a již se vynořují zprávy o rušení koncertů a výstav. Může to být teprve začátek.

http://www.novarepublika.cz/2019/12/magor-z-reporyji-pavel-novotny-ods-jeho.html

Jak a kdo dnes dělá společenskou vědu: Výkal lze rozpoznat i zrakem a čichem, ochutnání není nutné.

http://www.novarepublika.cz/2019/12/jak-kdo-dnes-dela-spolecenskou-vedu.html