novarepublika.cz (1.týden 02/2020)

648

V rámci prvního kola volby členů do Rady České televize se objevují útoky na ČT. Objevují se konspirační teorie ohledně koronaviru označující ho za biologickou zbraň, jako výtvor USA, jako krádež z USA, je také dáván do souvislosti s lobby farmaceutických firem a se zpochybňováním očkování. Ivan David útočí na EU.

Témata: koronavirus, volba členů Rady České televize, sankce proti plynovodu Nordstream 2, „přepisování“ historie 2. sv. války pohledem Ruska, znovupostavení Mariánského sloupu na Staroměstském náměstí

Kdo dostává prostor: Ivan David, Paul Craig Roberts, Tereza Spencerová

Autoři: Lenka Procházková, Ivan David (SPD), Michal Brand, Stanislava Kučerová, Václav Dvořák, Přemysl Votava, Karel Sýs, Jana Kunštěková, Mojmír Grygar, Bohumil Svoboda, Patrick Ungerman

Útoky: ČT, Greta Thunberg, EU

Příklady:

Skutečný úmysl zakladatelů EU? Lid překáží, proto musí být obelstěn

Pracuje se metodou sankcí a hrozby sankcemi a korupcí za spolupůsobení dezinformací, kdy zveřejňováno je jen to, co slouží cíli. Pravým cílem EU není obecné blaho, ale uspořádání společnosti, se kterým by veřejnost nesouhlasila.

http://www.novarepublika.cz/2020/02/skutecny-umysl-zakladatelu-eu-lid.html

Koronavirus – jaká hra se hraje? Díl II

Koronavirus 2019-nCoV je biologická zbraň – uvádí americký expert, autor americké legislativy na domácí implementaci Konvence o biologických zbraních.ZDE Poměrně dlouhé interview obsahuje i další zajímavé informace: youtube , naturalnews. Boyle nejen tvrdí, že podle jeho názoru se v případě koronaviru 2019-nCoV jedná o biologickou zbraň. Ale navíc uvádí, že po 11. září USA znovu otevřely výzkum biologických zbraní a v této oblasti dnes v USA pracuje na 13 000 „vědců“.

http://www.novarepublika.cz/2020/02/koronavirus-jaka-hra-se-hraje-dil-ii.html